Gratis Minicursus: Leef je Essentie
vr 20 dec
|Online via Zoom
Een minicursus met gelijkgestemden, gericht op drie veelvoorkomende blokkades (geld, lichaam, angst) waar ik empower, inspireer en faciliteer om daar doorheen te breken en weer in lijn te komen met jouw essentie.
Tijd en locatie
20 dec 2024, 09:30 – 10:30
Online via Zoom
Over het evenement
Het is feest! 🎂 Woensdag 11 december was ik jarig vierde ik niet alleen mijn verjaardag, maar ook het leven zelf—iets dat een paar jaar geleden niet vanzelfsprekend voelde. Mijn leven stond op zijn bij de geboorte van mijn tweeling. Ik overleefde het maar nét, en wat volgde bracht mij in een periode vol diepe angst en onzekerheid.
Maar die ervaring schudde me ook wakker. Ik wist: ik wil écht leven. Voluit. Niet langer vanuit angst of volgens de verwachtingen van anderen, maar vanuit mijn eigen essentie.
Die reis naar vrijheid en kracht heeft mij veranderd – dat werd zelfs de basis voor mijn werk waarbij ik al 1400+ mensen heb mogen faciliteren. En precies dat wil ik ook met jou delen in een bijzonder cadeau om jouw essentie te herontdekken en in lijn daarmee, voluit te leven. Want dat maakt jouw leven én de wereld mooier!
Heb je ooit het…